Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Rzeszów

Banki

(miejscowość)
Bank
Indeks

H. Sienkiewicza 1, Pekao SA, I Oddział w Sanoku, Filia 1 w Sanoku

Miasto: Sanok
Bank: Pekao SA
Indeks: H

H. Sienkiewicza 1, Sanok
tel. (13) 464-14-90 w. 300Nauka języka za granicą

Przegląd uczelni
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura
miniatura
miniatura
Wyższa Szkoła Prawa i Administracji utrzymała swoją pozycję lidera w kształceniu na kierunku Prawo. W opublikowanym przez Dziennik Gazetę Prawną IX „Rankingu Wydziałów Prawa” WSPiA zajęła pierwsze miejsce na Podkarpaciu i trzecie miejsce wśród polskich uczelni niepublicznych. WSPiA już trzeci rok z rzędu zajmuje miejsce na podium w zestawieniu uczelni kształcących prawników na najwyższym poziomie.
Oczywiście Politechnika Rzeszowska. Właśnie ruszyło finałowe głosowanie na Studencki Projekt Roku 2015, a w nim aż 2 projekty reprezentujące rzeszowską uczelnię. Poświęcając 10 sekund, możesz przybliżyć je do zwycięstwa.
Politechnika Rzeszowska rozpoczęła nabór na studia I i II stopnia na rok akademicki 2015/2016. Nie czekaj, sprawdź ofertę edukacyjną i zapisz się już dziś.
Wyższa Szkoła Prawa i Administracji w Przemyślu i Rzeszowie zaprasza na studia I i II stopnia oraz na podyplomowe. Rekrutacja na rok akademicki 2015/2016 już się rozpoczęła. Nie czekaj, zapisz się już dziś.
Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie zaprasza na studia I i II stopnia. Uczelnia prowadzi także programy w języku angielskim. Sprawdź i zapisz się już dziś. Rekrutacja na rok akademicki 2015/2016 trwa do 31 lipca 2015 roku.