2015-09-09

WSIiZ zaprasza na konferencję InternetBeta 2015

Na stronie internetowej ruszyła sprzedaż biletów na InternetBeta2015, czyli siódmą edycję multidyscyplinarnej konferencji o internecie, nowych technologiach i innowacji. Konferencja odbędzie od 9 do 11 września 2015 roku w Centrum Turystyki i Rekreacji Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Od 9 września na trzy dni Rzeszów opanują inwestorzy, startupowcy, twórcy innowacyjnych projektów internetowych, przedstawiciele najważniejszych agencji reklamowych, digitalowych, managerzy i właściciele zarządzający największymi serwisami i sklepami internetowymi, socjologowie i psycholodzy. Wszyscy przyjeżdżają na największą w tej części kraju konferencję związaną internetem i innowacją - InternetBeta.

7 lat temu mało kto wierzył, że uda się zorganizować dużą imprezę w Rzeszowie. Jednak to lokalizacja jest jednym z mocniejszych punktów imprezy. Tutaj każdy przyjeżdża, żeby być, uczestniczyć w konferencji. Nie ucieka pomiędzy prelekcjami na spotkanie biznesowe. - komentuje Mateusz Tułecki, pomysłodawca i twórca konferencji InternetBeta - Przez te 7 lat udało nam się mocno ewoluować i pójść do przodu zarówno pod względem organizacyjnym jak i merytorycznym. Tegoroczna edycja jest o tyle wyjątkowa, że zmieniliśmy zupełnie identyfikację wizualną, która lepiej oddaje to co się dzieje w trakcie 3 dni. Beta w tym roku będzie jeszcze ciekawsza i atrakcyjniejsza dla uczestników, myślę, że każdego czymś zaskoczymy

Różnorodność i wszechstronność to jedne z określeń, które idealnie pasują do charakteru tej konferencji. Wśród prelegentów co roku są najważniejsze osoby związane z internetem w Polsce, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. W tegorocznej edycji na scenie wystąpią m.in. Artur Kurasiński, CEO Muse, Radosław Brzuska, CIO Dentsu Aegis Network Polska, Joanna Glogaza, Style Digger, Adam Jesionkiewicz, CEO Infinity, Paulina Wardęga, VP of Business Development Pixers, Joanna Drabent, CEO Prowly, Szymon Szymczyk, Managing Director Kolko, Bartłomiej Gola, Managing Partner speedUp Group, Karol Paciorek, twórca programu KWTW - Kto Wie Ten Wie oraz wielu innych.

W trakcie konferencji nie zabraknie licznych atrakcji sprzyjających integracji i networkingowi. Fireshow, turniej w żywe piłkarzyki, sumo, rodeo, imprezy taneczne, park linowy to tylko niektóre z nich. Podtrzymując tradycję i w tym roku odbędzie się bieg na milę. Jak co roku nie zabraknie koncertów w tym roku na scenie wystąpią m.in. zespół RYSY, Future Folk i Last Robots.

Organizatorem konferencji jest Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie.

Partnerami tegorocznego wydarzenia są m.in. Dentsu Aegis Network Polska, Hypermedia linked by Isobar - partner technologiczny, Rzeszów, Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Województwo Podkarpackie.

Sponsorami zostali m.in. PwC, GO.pl, Raben, New Balance, Data Space, Coffee Desk,.


O InternetBeta:

7 lat temu mało kto wierzył, że uda się zorganizować dużą imprezę w Rzeszowie. Okazało się jednak, że to lokalizacja jest bardzo mocnym punktów imprezy. Tutaj każdy przyjeżdża, żeby być, uczestniczyć w konferencji. Nie ucieka pomiędzy prelekcjami na spotkanie biznesowe, jak to się dzieje w trakcie wydarzeń organizowanych w Warszawie czy Krakowie. Co roku Rzeszów gości przedstawicieli najważniejszych agencji reklamowych, inwestorów, startupowców rozwijających innowacyjne projekty, managerów i właścicieli zarządzających największymi serwisami i sklepami internetowymi, osoby odpowiedzialne za marketing i innowacje pracujących dla największych marek oraz tych niszowych, socjologów, psychologów, przedstawicieli samorządów i organizacji pozarządowych. óżnorodność i wszechstronność to jedne z określeń, które idealnie pasują do charakteru tej konferencji. Wśród prelegentów co roku są najważniejsze osoby związane z internetem w Polsce, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą i doświadczeniami. Głównym sprawcą zamieszania i dowodzącym InternetBeta jest Mateusz Tułecki.


data ostatniej modyfikacji: 2015-08-19 13:57:19
Komentarze
 
Polityka Prywatności