CUSTOMER SERVICE COORDINATOR (Swedish & English)

Kluczowe obowiązki:
  • przygotowywanie dokumentów dla klienta,
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi poprzez stały kontakt z klientem,
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe lub na ostatnim roku studiów
  • biegła znajomość języka szwedzkiego
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • doświadczenie w zakresie obsługi klienta będzie dodatkowym atutem,
  • dobra znajomość MS Word i Outlook; znajomość programu SAP będzie dodatkowym atutem

Co oferujemy?

  • Pracę z jednymi z najbardziej znanych marek na świecie
  • Przyjazną atmosferę i pracę w międzynarodowym zespole
  • Umowę o pracę
  • Nowoczesne, klimatyzowane biuro w centrum Poznania
  • Łatwy dostęp do globalnej platformy z ponad 800 różnymi szkoleniami online i inne benefity

HAYS Poland Sp. z o.o.
ul.Szyperska 14
61-754 Poznań

D: 61 6289874
E: kubiak@hays.pl