Specjalista ds. Księgowych

Telewizja Polska S.A. Oddział Łódź poszukuje kandydatek i kandydatów zainteresowanych pracą na stanowisku Specjalista ds. Księgowych województwo: łódzkie

Zakres obowiązków będzie obejmował między innymi:

  • opracowywanie planów i przygotowywanie sprawozdań ekonomiczno-finansowych,
  • kontrolę prawidłowości dekretacji dokumentów i okresów księgowania,
  • opisywanie i wprowadzanie dokumentów do obiegu elektronicznego,
  • monitorowanie prawidłowości obiegu dokumentów,
  • prowadzenie dokumentacji rozliczeń międzyokresowych.

Oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • bardzo dobra znajomość MS Office,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dokładność i terminowość,
  • umiejętność pracy w zespole i komunikatywność,
  • znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • możliwość poszerzania wiedzy, rozwoju zawodowego i nabycia umiejętności związanych z pracą w ciekawym, nowoczesnym przedsiębiorstwie,
  • współpracę z doświadczonym zespołem.

Forma zatrudnienia: do ustalenia

Na aplikacje (CV + list motywacyjny) czekamy do 23 kwietnia 2019.