SAMODZIELNY KSIĘGOWY

SIMA Consulting poszukuje dla klienta, firmy z branży finansowej, kandydata na stanowisko:SAMODZIELNY KSIĘGOWY(Miejsce pracy: Luboń k. Poznania)

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie ksiąg handlowych zgodnie z obwiązującymi przepisami
  • Nadzór nad sprawnym obiegiem dokumentacji
  • Prowadzenie dokumentacji podatkowej
  • Przygotowywanie raportów dla zarządu
Poszukiwane kompetencje:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku księgowy/a, w biurze rachunkowym
  • Znajomość programów MS Office (w szczególności programu Excell)
  • Znajomość ustawy o rachunkowości
  • Samodzielność, dokładność, terminowość
Oferujemy:
  • Umowa o pracę na pełen etat
  • Pracę, w przyjaznej atmosferze
  • Ciekawe szkolenia

Aplikacje należy przesyłać na adres:m.krupacz@simaconsulting.pllub poprzez formularz: https://simaconsulting.elevato.net/pl/samodzielny-ksiegowy,j,28975