Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

st. inspektor dozoru technicznego - Jelenia Góra, dolnośląskie

Data dodania: 2024-07-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Jeleniej Górze
Pracodawca: Jeleniogórska Spółdzielnia Mieszkaniowa
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne, kierunek: technikum budowlany, wyższe (w tym licencjat), techniczne

Numer oferty: StPr/24/0530

Miejsce pracy: Ludomira Różyckiego 19, 58-506 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1. Sprawowanie nadzoru technicznego nad budynkami i urządzeniami zasobu osiedli.
2. Sprawna i taktowna obsługa mieszkańców.
3. Praca w komisjach dokonujących kontroli okresowych i rocznych przeglądów obiektów budowlanych.
4. Sporządzanie rocznych i wieloletnich planów remontów budynków zasobów JSM.
5. Planowanie, organizacja i nadzór nad realizacją robót budowlanych.
6. Przygotowanie specyfikacji przetargowych i organizowanie przetargów.
7. Weryfikacja dokumentacji technicznej.
8. Koordynacja prac wykonawców oraz sił własnych.
9. Prowadzenie zadań z ramienia Spółdzielni w związku z realizacją umów na roboty budowlane
i instalacyjne.
10. Sprawowanie kontroli wydatków z funduszy remontowych i prowadzenie odpowiedniej dokumentacji.
11. Przygotowanie rozwiązań budowlanych, szkiców i analiz.
12. Przygotowanie zbiorczych zestawień, analiz i opracowań obejmujących zakresy administracji osiedlowych.
13. Wdrażanie zmian zachodzących w prawie budowlanym i prawie pokrewnym.
14. Monitorowanie zmian przepisów prawa w zakresie prowadzonych spraw.
15. Udzielanie odpowiedzi na pisma do instytucji zewnętrznych i lokatorów oraz pisanie ogłoszeń, informacji
dotyczących działań na budynkach JSM.
16. Inne sprawy merytorycznie związane z zadaniami stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 700 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inspektor dozoru technicznego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, techniczne, kierunek: technikum budowlany
  • wyższe (w tym licencjat), techniczne

NIP: 6110203150
REGON: 000492931
Krótki opis działalności gospodarczej: zarządzanie budynkami mieszkalnymi
Adres: Ludomira Różyckiego 19, 58-506 Jelenia Góra, powiat: m. Jelenia Góra, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marta Chreścionko
Nr telefonu: 75 76 74 832 w.63
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -

opublikowano: 2024-07-26
ostatnia zmiana: 2024-09-27