Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Pracownik produkcji - Ruda Śląska, śląskie

Data dodania: 2024-07-30
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świętochłowicach
Pracodawca: RANDSTAD POLSKA Sp. z o. o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0755

Miejsce pracy: 41-709 Ruda Śląska, powiat: m. Ruda Śląska, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: obsługa maszyn produkcyjnych, czynności manualne z wykorzystaniem elektronarzędzi, np. kątówki, wkrętarki, kontrola jakości wytwarzanych wyrobów
Rodzaj umowy: Umowa agencyjna
Data rozpoczęcia: 30.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zasadnicze+ premie do 1000zł. brutto, praca od poniedziałku do piątku na 2 zmiany 06.00-14.00, 14.00-22.00, możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Zawód: pracownik produkcji
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pracownik produkcji
Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: p
gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym, mozliwośc dźwigania do 50kg., mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji

NIP: 5222450829
REGON: 012933840
Nr KRAZ: 47
Adres: Górnych Wałów, 44-100 Gliwice, powiat: m. Gliwice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 667-995-955
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-07-31
ostatnia zmiana: 2024-09-27