Data ważności ogłoszenia: 22 października 2024 (wtorek)

Sprzedawca/kasjer - Mikołów, śląskie

Data dodania: 2024-08-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mikołowie z siedzibą w Łaziskach Górnych
Pracodawca: KAUFLAND POLSKA MARKETY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0504

Miejsce pracy: 43-190 Mikołów, powiat: mikołowski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Branża handlowa
Dbanie o odpowiednią ekspozycję towaru, zatowarowanie sklepu, sprawna i szybka obsługa klientów przy kasach

OKRES ZATRUDNIENIA W PRZYPADKU PRACY NA PODSTAWIE UMOWY:
Umowa na czas określony 7 m-cy
MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY:
43-190 Mikołów (MARKET)
PRACA W DNIACH I GODZINACH:
Pn-Ndz 6.00-14.00, 14.00-22.00 (system pracy równoważny)
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 5 200 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie dotyczy pełnego etatu
Ostateczne wynagrodzenie do ustalenia z Pracodawcą
+ prywatna opieka medyczna, paczki na święta

Istnieje możliwość podjęcia pracy na 3/4 etatu
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie min. podstawowe. Mogą być również osoby z orzeczeniem o stopniu niepełnosprawności jeżeli stan zdrowia pozwala na wykonywanie pracy na danym stanowisku.

NIP: 8992367273
REGON: 15156247100000
Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Adres: ARMII KRAJOWEJ 47, 50-541 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agata Dobroń
Nr telefonu: 71 3775401
E-mail: agata.dobron@kaufland.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail, Termin: Pn-Pt, Godziny : 8.00 -16.00

opublikowano: 2024-08-22
ostatnia zmiana: 2024-09-27