Data ważności ogłoszenia: 30 listopada 2024 (sobota)

Pracownik produkcji - Duchnów, mazowieckie

Data dodania: 2024-08-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Pracodawca: SAUERESSIG POLSKA SP. Z O.O. ODDZIAŁ W DUCHNOWIE
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0643

Miejsce pracy: Kresowa 8, 05-462 Duchnów, powiat: otwocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: • prace produkcyjne polegające między innymi na przygotowaniu form drukowych do kolejnych procesów;
• transport wewnętrzny przygotowanych form;
• obsługa maszyn;
• prowadzenie dokumentacji technicznej wyprodukowanych cylindrów;
• wprowadzanie danych do systemu;
• troska o powierzone mienie
• dbanie o porządek na miejscu pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 800 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik produkcji
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : SPRAWNOŚĆ FIZYCZNA I MALNUALNA, CHĘĆ DO PRACY
[Umiejętność 1] : manualne
[Inne] : mile widziane uprawnienia do obłsugi suwnicy

NIP: 1090003852
REGON: 63121939400022
Adres: Kresowa 8, 05-462 Duchnów, powiat: otwocki, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Małgorzata Zielińska
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV przez stronę https://saueressig.pracujunas.pl/
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - CV prosze składać przez stronę https://saueressig.pracujunas.pl/

opublikowano: 2024-08-27
ostatnia zmiana: 2024-09-27