Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Opiekunka domowa - Lipusz, pomorskie

Data dodania: 2024-08-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pińczowie
Pracodawca: SENIOR-24.COM SP. Z O.O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0161

Miejsce pracy: 83-424 Lipusz 3, powiat: kościerski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: opiekun/opiekunka do osób starszych i niepełnosprawnych przygotowywanie i podawanie posiłków, pomoc w ubieraniu się
oraz higienie. Pomoc przy przemieszczaniu się (asekuracja), pielęgnacja pacjenta leżącego (zmiana pieluchy), bieżące
sprzątanie związane z opieką nad podopiecznym

PRACA W MIEJSCU ZAMIESZKANIA PODOPIECZNEGO
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 27.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
Zawód: opiekunka domowa
Zapewnienie wyżywienia: TAK
Zapewnienie zakwaterowania: TAK
Zatrudnienie od zaraz: NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • Dyspozycyjność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Inne] : doświadczenie zawodowe może wynikać również z opieki wykonywanej nad członkiem rodziny
Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany

NIP: 9581710416
REGON: 387035286
Adres: Chabrowa 22D/24, 81-079 Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: KAMILA BANASZKIEWICZ
Nr telefonu: 503622584
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-08-27
ostatnia zmiana: 2024-09-27