Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Pracownik logistyki - pracownik działu logistyki - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2024-09-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe 4-letnie
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący, polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/0361

Miejsce pracy: Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie pracy wskazanej przez kierownika logistyki oraz secjalisty ds. logistyki, podstawowa segregacja oraz obsługa przydzielonej skrzynki mailowej, obsługa przydzielonego nr telefonu, ścisła współpraca ze wzystkimi działami, przygotowanie dok. sprzedażowych, przygotowanie dokumentacji transportowych, importowych i eksportowych, przygotowanie dokumentacji jakościowej COC, udział w procesach reklamacyjnych, poszukiwanie dostawców usług. Praca na 2 zmiany w godz. 8-16; 10-18 również w dni wolne
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik działu logistyki
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe 4-letnie
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
  • polski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wymagane wykształcenie średnie lub wyższe; dobra znajomość MS OFFICE, komunikatywność, asertywność, umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu, odpowiedzialność, dokładność, skrupulatność, j. angielski w stopniu początkującym, j polski - zaawansowany.

Krótki opis działalności gospodarczej: Sprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Mikołowska 4a, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Angelika Koczur-Kapica
Nr telefonu: 322232607
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie

opublikowano: 2024-09-05
ostatnia zmiana: 2024-09-12