Data ważności ogłoszenia: 05 października 2024 (sobota)

Ramiarz - Poznań, wielkopolskie

Data dodania: 2024-09-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu
Pracodawca: WIOLETA ROSIŃSKA PRACOWNIA OPRAWY OBRAZÓW
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/2949

Miejsce pracy: MORASKO 64, 61-680 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca polega na przyjęciu zamówienia od klienta, następnie samodzielnie tniemy listwy na gilotynie nożnej, zszywamy je na zszywarce pneumatycznej, jeżeli jest taka potrzeba samodzielnie docinamy szkło używając noża, lub passe-partout używając specjalnej gilotyny. Docinamy także płyty mdf. Praca polega również na nanoszeniu ciężkich luster, listew czy tafli szyb.Oprawa wygląda różnie, gdyż nie każda przyniesiona do nas rzecz potrzebuje np.szkła bądź passe-partout. Trzeba także dbać o porządek w firmie i przed nią np.koszenie trawy czy zgrabianie liści.
Praca w godz. pomiędzy 10-18. Mozliwość wyboru umowy zlecenie lub umowa o pracę na okres próbny.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 80.0
Data rozpoczęcia: 05.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: brutto/h
Zawód: stolarz galanterii drzewnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • kultura osobista
  • dokładność
  • precyzyjność
  • skupienie i uwaga

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Mile widziane: doświadczenie stolarskie, szklarskie; znajomość j.angielski(komunikatywny), zdolności manualne, kreatywność, umiejętność obsługi kosiarki (kosy), siła fizyczna

NIP: 6691003724
REGON: 330267578
Adres: MORASKO 64, 61-680 Poznań, powiat: m. Poznań, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 509411861
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, list motywacyjny, świadectwo pracy
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: kontakt osobosty lub telefoniczny, Godziny : 10-18

opublikowano: 2024-09-05
ostatnia zmiana: 2024-09-27