Data ważności ogłoszenia: 09 października 2024 (środa)

Sprzątanie - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-09-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: MASTERHOF JUSTYNA GŁUSZAK
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/2299

Miejsce pracy: Tadeusza Kościuszki, 40-690 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Sprzątanie pomieszczeń biurowych.
- Zlecenie wykonywane 3 godziny dziennie - 15 godzin tygodniowo od poniedziałku do piątku w godzinach: 15:30-18:30.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 09.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 28,10 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 miesiąc, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Zlecenie wykonywane 3 godziny dziennie - 15 godzin tygodniowo.
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia:
  • Chęć do pracy

NIP: 6341529259
REGON: 526811783
Krótki opis działalności gospodarczej: NIESPECJALISTYCZNE SPRZĄTANIE BUDYNKÓW I OBIEKTÓW PRZEMYSŁOWYCH. SPRZEDAŻ HURTOWA I DETALICZNA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH I FURGONETEK.
Adres: Topolowa 6/2, 40-167 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariola Klimej
Nr telefonu: 32-201-08-02
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny (9:00-14:00) (Tel. 32-201-08-02) celem ustalenia spotkania z pracodawcą (ul. Topolowa 6 m. 2, 40-167 Katowice).
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Termin: Kontakt KONIECZNIE wstępnie telefoniczny celem ustalenia spotkania z pracodawcą, Godziny : 9:00-14:00

opublikowano: 2024-09-09
ostatnia zmiana: 2024-09-27