Data ważności ogłoszenia: 09 października 2024 (środa)

Sprzątaczka - Toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-09-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracodawca: PACK DRUK POLIGRAFIA USZOK & USZOK SPÓŁKA AKCYJNA

Numer oferty: StPr/24/1389

Miejsce pracy: Gen. Józefa Dwernickiego 52-62, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: utrzymanie w czystości pomieszczeń higieniczno - sanitarnych oraz administracyjno - biurowych, zamiatanie, mycie, odkurzanie. W razie potrzeby praca na wysokości do 3 metrów (mycie okien)
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 09.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: zatrudnienie na umowę zlecenie z możliwością zatrudnienia na umowę o pracę, praca w godz. 06:00-14:00, 14:00-22:00
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • podstawowe
Inne wymagania: wymagane chęci do pracy, zaangażowanie
sporadycznie praca na wysokości do 3 m ( mycie okien)

NIP: 8792272243
REGON: 871544820
Adres: Gen. Józefa Dwernickiego 52-62, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: kontakt osobisty na portierni pn.- pt., Godziny : 09:00-14:00

opublikowano: 2024-09-09
ostatnia zmiana: 2024-09-27