Data ważności ogłoszenia: 10 października 2024 (czwartek)

Operator - Lasocice, wielkopolskie

Data dodania: 2024-07-09
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Lesznie
Pracodawca: "FDW PASZE" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne

Numer oferty: StPr/24/0599

Miejsce pracy: Szkolna 3, 64-100 Lasocice, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Bieżąca obsługa maszyn i urządzeń sterowanych komputerowo - obsługa mieszalni pasz, nadzór nad procesem produkcyjnym,
- Konserwacja i kontrola stanu technicznego maszyn,
- Usuwanie drobnych awarii maszyn i urządzeń produkcyjnych,
- Analizowanie przyczyn usterek.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 09.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 do 30 PLN
Opis wynagrodzenia: zł/h + premia uznaniowa
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: operator urządzeń do produkcji pasz
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe, techniczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - Znajomość podstawowych zagadnień z mechaniki i/lub elektryki elektroniki,
- Doświadczenie zawodowe min. 2 lata w zakładzie produkcyjnym na podobnym stanowisku,
- Umiejętność obsługi narzędzi kontrolno-pomiarowych,
- Łatwość nauki obsługi maszyn sterowanych komputerowo,
- Punktualność, dyspozycyjność, samodzielność, dokładność wykonywania powierzonych zadań,umiejętność pracy w zespole.

NIP: 6972190758
REGON: 30037417400000
Adres: Szkolna 3, 64-100 Lasocice, powiat: leszczyński, woj: wielkopolskie Zobacz na mapie
E-mail: fdwpasze@fdw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV oraz list motywacyjny wraz z klauzulą RODO (wzór poniżej) prosimy wysyłać na adres: fdwpasze@fdw.pl
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-09-11
ostatnia zmiana: 2024-09-27