Data ważności ogłoszenia: 10 października 2024 (czwartek)

Pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka) (nr 2500) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-09-11
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: Art - Muza sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/2500

Miejsce pracy: Gdańska 67, 85-005 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Utrzymanie czystości na terenie obiektu hotelowo - gastronomicznego: sprzątanie pokoi hotelowych, sprzątanie pomieszczeń ogólnodostępnych.

Praca tylko w soboty i niedziele, w wymiarze 48-72 godziny w miesiącu. Praca w systemie jednozmianowym w godz. 8/9-15.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 11.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Zawód: pracownik utrzymania czystości (sprzątaczka)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • aktualna książeczka sanepidowska
  • sumienność, rzetelność, odpowiedzialność, samodzielność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagana znajomość j. polskiego: w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: A2 - niższy średnio zaawansowany

NIP: 9671431714
REGON: 384930922
Adres: Gdańska 67, 85-005 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 52 321 31 70
E-mail: office@art-muza.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt tel. 52 321 31 70
e-mail: office@art-muza.pl
kontakt osobisty: ul. Gdańska 67 85-005 Bydgoszc
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-11
ostatnia zmiana: 2024-09-27