Data ważności ogłoszenia: 04 października 2024 (piątek)

Pomocnik detailera - Mysłowice, śląskie

Data dodania: 2024-09-13
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Mysłowicach
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0372

Miejsce pracy: Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pracownik potrafi pracować pod presją czasu. Posiada umiejętności manualne. zakres jego obowiązków obejmuje pomoc przy aplikacji folii ochronnej PPF, przyciemnianiu szyb, aplikacji powłoki ceramicznej oraz wosku. Pracownik będzie pomagał w przygotowaniu samochodu do aplikacji zmiany koloru oraz czyszczeniu wnętrza.
Zmiana zakresu z dnia 16/09/24- Pracownik potrafi pracować pod presja czasu. Posiada umiejętnosci manualne. Zajmuje się przyjęciem pojazdu od właściciela, spłukaniem zabrudzeń z karoserii, szyb, kół i innnych elementów zewnętrznych pojazdów z użyciem myjki ciśnieniowej, dokładnym myciem szyb pojazdów z wykorzystaniem odowiednich płynów oraz czyszczeniem komory silnika przy pomocy maszyny do do czyszczenia suchym lodem. Posiada umiejętności obsługi maszyny parowej do mycia samochodu. Pozandto pracownik potrafi zaaplikować wosk na karoserie z wykorzystaniem odpowiednich preparatów i sprzętu oraz potrafi wyczyscić wnętrze pojazdu z wykorzystaniem odkurzacza, odkurzacza piorącego, pędzelków oraz przy pomocy pistoletu typu Tornado w celu wyszczyszczenia dywaników samochodowych, a także komory silnika oraz wnęk drzwi.
Praca od poniedziałku do piątku, na jedną zmianę w godz. 9.00-17.00
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 16.12.2024
Data zakończenia: 16.12.2027
Wynagrodzenie brutto: od 4 626 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: czyściciel pojazdów
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:umiejętność obsługi ozonatora, pistoletu do piaskowania, umiejętność pracy z folią PPF oraz umiejętność obsługi maszyny polerskiej oraz maszyny do czyszczenia suchym lodem

aktualizacja z dni 16/09/2024- wymagana umiejętność (mile widziane) - pomoc przy aplikacji folii, pomoc przy przyciemnianiu szyb, pomoc w przygotowaniu samochodu do zmiany koloru przy pomocy folii, umiejętność obsługi maszyny polerskiej, umiejętność obsługi ozonatora, pistoletu do pisakowania, umiejętność pracy z folią PPF

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Mikołowska 4a, 41-400 Mysłowice, powiat: m. Mysłowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Julia Orlik
Nr telefonu: 322232553
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: skierowanie

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-25