Data ważności ogłoszenia: 14 października 2024 (poniedziałek)

Broker ds.innowacji - Lubań, pomorskie

Data dodania: 2024-09-17
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kościerzynie
Pracodawca: Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Lubaniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/24/0900

Miejsce pracy: Tadeusza Maderskiego 3, 83-422 Lubań, powiat: kościerski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Nawiązanie współpracy między środowiskiem naukowym a otoczeniem biznesu i rolnictwa, co będzie skutkowało zastosowaniem wyników badań naukowych w ramach konkretnych rozwiązań rynkowych na potrzeby sektora rolnego.Ułatwienie kontaktów przedsiębiorców/rolników z wybraną jednostką naukowo-badawczą poprzez pośrednictwo, inicjowanie spotkań i uczestnictwo w nich.Udział w wystawach i targach typu „science to business”.Prowadzenie bazy danych o realizowanych projektach badawczych w sektorze rolnictwa, osiągniętych rezultatach i możliwości ich zastosowania w praktyce.Podsumowanie zrealizowanych usług brokerskich w postaci raportów/sprawozdań.Organizacja i koordynacja wydarzeń w tym. m.in. forum innowacji, wyjazdy studyjne, warsztaty, konferencje itd. Doświadczenie w zakresie realizacji projektów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.11.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: broker informacji (researcher)
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • praca w zespole
  • obsługa komputera MS Ofice

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Znajomość potencjału naukowo-badawczego polskich instytucji naukowych z sektorem rolnym.
[Umiejętność 1] : Doświadczenie w zakresie usług brokerskich.Znajomość środowiska uczelni wyższej i środowiska biznesowego.
[Inne] : Wykształcenie wyższe na kierunkach:Udokumentowana specjalizacja w co najmniej jednej konkretnej dziedzinie naukowej w sektorze badawczo-rozwojowym. Szczegółowe informacje www.podr.pl zakładka praca oferta nr 6/2024. Do dokumentacji aplikacyjnej należy dołączyć oświadczenie o wyrażeniu zgodny na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym.

NIP: 5832880729
REGON: 003003186
Adres: Tadeusza Maderskiego 3, 83-422 Lubań, powiat: kościerski, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Edyta Rogowska
Nr telefonu: 58 326 39 10
E-mail: e.rogowska@podr.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27