Data ważności ogłoszenia: 20 października 2024 (niedziela)

Operator wykrawarki laserowej (nr 2594) - Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-09-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Bydgoszczy
Pracodawca: "FAMOR" SPÓŁKA AKCYJNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/2594

Miejsce pracy: Kaszubska 25, 85-048 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - obsługa lasera tnącego CNC (DURMA)
- wykonywanie zleceń w oparciu o rysunek techniczny
- dokonywanie pomiarów wycinanych detali
- cięcie blach
- programowanie maszyny

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie
- umowa o pracę, pełen etat
- miłą i przyjazną atmosferę w pracy

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 23.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: operator obrabiarek skrawających*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: - doświadczenie w obsłudze maszyn lasera CNC
- bardzo dobra umiejętność czytania dokumentacji technicznej
- samodzielność
- gotowość do pracy dwuzmianowej, z przewagą jednej zmiany
- dobra znajomość obsługi komputera

NIP: 5540312697
REGON: 091136929
Adres: Kaszubska 25, 85-048 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 52 36 68 208
E-mail: kadry@famor.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane podjęciem pracy prosimy o przesłanie CV na adres: kadry@famor.pl
Telefon kontaktowy: 52 36 68 208
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27