Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Młodszy dyspozytor - Kluczbork, opolskie

Data dodania: 2024-09-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kluczborku
Pracodawca: WODOCIĄGI I KANALIZACJA "HYDROKOM" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0652

Miejsce pracy: Kołłątaja 7, 46-203 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: 1.Monitorowanie prawidłowej pracy urządzeń na obiektach wod-kan. i na oczyszczalniach ścieków,
2.Monitorowanie obiektów wod-kan i oczyszczalni ścieków pod względem włamań lub kradzieży,
3.Przyjmowanie zgłoszeń o awariach wod-kan.,
4.Zgłaszanie wszystkich awarii mistrzom Działu Eksploatacji lub Utrzymania Ruchu, a w godz. od 15:00 do 7:00 oraz w dni świąteczne i wolne od pracy - grupowemu pogotowia technicznego,
5.Wprowadzanie wszystkich awarii do modułu AWARIE.
6.W przypadku zaniku napięcia nadzór nad pracą zasilania awaryjnego.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: 1.praca w dyspozytorni w siedzibie Spółki, trzyzmianowa, także w soboty, niedziele i święta,
2.wynagrodzenie od 4.300,00 zł brutto + dodatek za pracę w niedziele i święta,

1. Zatrudnienie w formie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy na czas nieokreślony,
2. Stabilną pracę w doświadczonym zespole,
3. Możliwość rozwoju zawodowego, zdobycie nowych umiejętności i kwalifikacji,
4. Świadczenia z ZFŚS (dopłaty do wypoczynku, karnet na basen, siłownię, dopłaty do wydarzeń kulturalnych)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: specjalista monitoringu systemów zabezpieczeń technicznych osób i mienia
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1.podstawowa wiedza z zakresu obsługi komputera,
2.mile widziana znajomość pracy urządzeń na sieci wod-kan.
Kandydata powinno cechować (cechy i predyspozycje osobowościowe oraz umiejętności):
łatwość nawiązywania kontaktów, komunikatywność, odpowiedzialność, rzetelność w wykonywaniu zadań, umiejętność pracy w zespole, umiejętność organizacji pracy własnej i wyciągania wniosków, oraz obsługa klienta.

NIP: 7510001700
REGON: 53059340300000
Adres: Kołłątaja 7, 46-203 Kluczbork, powiat: kluczborski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Wymagane dokumenty i oświadczenia:
życiorys (CV),
kserokopie dokumentów poświadczających wykształcenie i uprawnienia,
kserokopie dokumentów poświadczających ewentualny staż pracy,
oświadczenie kandydata o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych.
Można dołączyć inne dokumenty wg uznania kandydata np. o kursach, szkoleniach itp.

Dokumenty należy składać w Sekretariacie pod adresem:
Wodociągi i Kanalizacja HYDROKOM Sp. z o.o.
46-203 Kluczbork ul. Kołłątaja 7
lub przesyłać na adres e-mail: sekretariat@hydrokom.pl

OFERTY NALEŻY ZŁOŻYĆ W NIEPRZEKRACZALNYM TERMINIE DO DNIA
30 września 2024 r. do godziny 15.00 (wpływ do Sekretariatu)

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-25