Data ważności ogłoszenia: 23 października 2024 (środa)

Opiekunka dziecięca (nr 1936) - Janikowo, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-09-23
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Pracodawca: 1 KLUB DZIECIĘCY "FROGUŚ" 2 NIEPUBLICZNE PRZEDSZKOLE "FROGUŚ" JOANNA LOKS-WIŚNIEWSKA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/1936

Miejsce pracy: Dworcowa 1, 88-160 Janikowo, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: opieka nad dziećmi, prowadzenie zajęć w klubie dziecięcym
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 23.09.2024
Data zakończenia: 23.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: umowa zlecenie z możliwością przedłużenia na umowe o prace
Zawód: opiekunka w żłobku / klubie dziecięcym
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie + kurs opiekun w żłobku dziecięcym lub wyższe pedagogiczne

NIP: 5561533676
REGON: 092441735
Adres: Wojska Polskiego 5, 88-100 Inowrocław, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
E-mail: frogus.ino@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv, kontakt osobisty ul. Wojska Polskiego 5, 88-100 Inowrocław lub ul. Dworcowa 1, 88-160 Janikowo
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27