Data ważności ogłoszenia: 31 października 2024 (czwartek)

Pracownik obsługi punktu informacyjnego - Toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-09-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracodawca: POWIŚLAŃSKA SZKOŁA WYŻSZA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1475

Miejsce pracy: Prosta 4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Do kompetencji należy m.in.: kontrola sal i wydawanie sprzętu medycznego wykładowcom, organizacja i nadzór nad zaopatrzeniem w środki medyczne do sal umiejętności pielęgniarskich. Więcej informacji na stronie: https://powislanska.edu.pl/uczelnia/psw/oferty-pracy/
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 28.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 do 28,1 PLN
Zawód: technik administracji*
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • obsługa komputera i urządzeń biurowych
  • komunikatywność dyspozycyjność
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: pozytywne nastawienie i chęć do podejmowania nowych wyzwań, znajomość języka angielskiego na poziomie B2 w mowie i piśmie,pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych, brak prawomocnego skazania wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe, umiejętność obsługi komputera i pakietów biurowych, nieposzlakowana opinia. Osoby nie spełniające powyższych wymagań uprzejmie prosimy o zaniechania aplikowania.

NIP: 5811722066
REGON: 191871175
Adres: Prosta 4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Magdalena Bandźmiera
Nr telefonu: 539269360
E-mail: kadry@psw.kwidzyn.edu.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-09-24
ostatnia zmiana: 2024-09-27