Brukarz/pomocnik - Bąków, dolnośląskie

Data dodania: 2024-05-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: ZDZISŁAWA JAKUBOWSKA

Numer oferty: StPr/24/1804

Miejsce pracy: Wrocławska 6, 55-095 Bąków, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Układanie kostki brukowej.
Miejsce pracy: Wrocław okolice Popowic.
Umowa o pracę, dyspozycyjność w godz.: 7:00-16:00 - praca w ramach pełnego etatu.
Oferta dostępna w sali D.
Kontakt z pracodawcą - tel.: 516 250 522, 50 80 71 810.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 800 PLN
Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie zależne od umiejętności i kwalifikacji
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: brukarz
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Brukarz

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze branżowe, budowlane

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie: zasadnicze zawodowe budowlane mile widziane, dyplom mistrzowski - mile widziany,
staż pracy: min. kilkumiesięczne doświadczenie w zawodzie,
chęć do pracy, ogólna sprawność fizyczna

NIP: 8941582820
REGON: 932794560
Adres: Wrocławska 6, 55-095 Bąków, powiat: wrocławski, woj: dolnośląskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: -