Serwis dział po zajęciach Studencki Informator Regionalny - Rzeszów

Ogłoszenia pracy

Region
Kategoria
2018-11-20
Dołącz do Zespołu Ryzyk Finansowych i wesprzyj Skanska w realizacji bieżących zadań.
2019-07-18
Konsultant ds. telefonicznej obsługi Klienta
2019-05-31
Lider zespołu koordynacji
2019-10-26 11:00
Sklep 4 Krzesła podejmie współpracę z doświadczonymi moderatorami produktów.
2020-01-10
Magazyn Mr. Fashion poszukuje współpracowników dziennikarzy. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od liczby napisanych tekstów.
Archiwum
2018-11-16
W związku z rozwojem portalu naturaonline.pl poszukujemy copywritera do stałej współpracy. Praca polegać będzie na pisaniu artykułów związanych ze zdrowym odżywianiem i dietą. Praca zdalna, preferujemy kontakt zarówno telefoniczny jak i mailowy. Osoba zatrudniona otrzymywać będzie tematy do realizacji i wytyczne wedle których powinny być tworzone artykuły.
2018-10-29
Firma projektowo – wykonawcza we Wrocławiu zatrudni na umowę zlecenie (elastyczny czas pracy)
Studentkę drugiego, trzeciego, czwartego lub piątego roku Politechniki Wrocławskiej Wydział Inżynierii Sanitarnej, zainteresowaną nabywaniem doświadczenia w projektowaniu instalacji grzewczych, gazowych i kotłowni.
2018-10-24
Galeria Figur Stalowych jako unikalna wystawa - atrakcja turystyczna w centrum Warszawy poszukuje do naszego zespołu osób, które pozytywnym nastawieniem i wysoką kultura osobistą potrafią tworzyć atmosferę wyjątkowego miejsca.
2018-10-17
Studencie, chcesz rozpocząć karierę zawodową która pozwoli Ci równocześnie kontynuować studia? Idealnie, pracuj dla lidera branży tytoniowej, już dziś poszukujemy osób na stanowisko:
Sprzedawca i Opiekun Klienta w Warszawie.
2018-10-01
ZAKRES OBOWIĄZKÓW: Informowanie o bieżących usługach, ofertach i promocjach, Telefoniczny kontakt z klientami indywidualnymi i biznesowymi (w zależności od projektu), Dbałość o pozytywną komunikację z Klientami
2018-09-20
Wymagania: dobra znajomość MS Office, umiejętność pracy w zespole, komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, dokładność i sumienność w wykonywaniu obowiązków, dobra organizacja pracy, wysoka kultura osobista, odpowiedzialność, zaangażowanie, punktualność. Dodatkowymi atutami będą: znajomość języka angielskiego, doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, w Centrum obsługi klienta/ call center.
2018-10-31
Prawie 50 lat temu stworzyliśmy branżę międzynarodowych przesyłek ekspresowych. Dzisiaj jesteśmy obecni w ponad 220 krajach i terytoriach. Sukces i pozycję DHL Express na rynku zawdzięczamy ludziom, którzy tworzą klimat naszej firmy. To ich pasja, zaangażowanie, chęć i umiejętność pracy w zespole sprawiają, że nasza rola na świecie z roku na rok rośnie, dając nam kolejne powody do dumy.
2018-10-31
2018-10-31
2018-10-31
2018-09-20
Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie są jednym z największych producentów olejów roślinnych w Polsce, funkcjonujemy na rynku już od prawie 60 lat. Jesteśmy częścią grupy Glencore Agriculture, która jest światowym liderem produkcji, obsługi, przetwórstwa i wprowadzania na rynek artykułów rolnych, takich jak zboża, nasiona, rośliny oleiste, nasiona jadalnych roślin strączkowych, cukier, ryż, bawełna, oleje roślinne, śruty oraz biodiesel.
2018-08-28
Atrakcyjna oferta zawiera wynagrodzenie wolne od podatku, darmowe zakwaterowanie w Dubaju i wiele innych benefitów.
2018-08-30
Bilfinger Industrial Services Polska, lider w branży utrzymania ruchu, w związku z intensywnym rozwojem firmy, poszukuje osób zainteresowanych pracą w branży AKPIA. Dla osób najbardziej zaangażowanych i chętnych do dalszego zdobywania wiedzy, po roku pracy przy pomiarach fizykochemicznych możliwość awansu na stanowisko Młodszego Kierownika w branży AKPIA
Następne
Kanał RSS dla tej listy

Nauka języka za granicą
boks_2015_uniwersalny.jpg

Przegląd uczelni
w Polsce
boks_2018_2019.jpg
Polskie uczelnie w obrazach
miniatura WSBiNoZ 4
miniatura
miniatura UTH 14

Polityka Prywatności