Młodszy specjalista ds. rekrutacji - Wrocław, dolnośląskie

Data dodania: 15.12.2021
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy we Wrocławiu
Pracodawca: RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Znajomość języków: rosyjski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Numer oferty: StPr/21/8002

Miejsce pracy: Komandorska 12, 50-022 Wrocław, powiat: m. Wrocław, woj: dolnośląskie

Zakres obowiązków: Aktywne poszukiwanie kandydatów / pracowników ze Wschodu - cudzoziemców do pracy. Rekrutacja i selekcja kandydatów na pracowników tymczasowych w oparciu o zamówienia Klientów. Dbałość o poprawność dokumentacji legalizującej pobyt oraz zatrudnienie cudzoziemców . Prace administracyjno - biurowe.
Forma umowy: umowa o pracę na czas okreslony tj; 3 lata, praca w godzinach od 9.00-17.00
Oferta w sali: C

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony

Praca tymczasowa oferowana przez agencję: NIE

Wymiar etatu: 1

Zmianowość: jedna zmiana

Liczba godzin pracy w tygodniu: 40

Liczba godzin pracy w miesiącu: 160

Data rozpoczęcia: 27.12.2021

Wynagrodzenie brutto:
od 4 200 do 4 200 PLN
System wynagradzania:
Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód:
pracownik agencji pracy tymczasowej
Typ propozycji:
praca stała
Zapewnienie wyżywienia:
NIE
Zapewnienie zakwaterowania:
NIE
Zatrudnienie od zaraz:
NIE
Pracodawca pokrywa koszt przejazdu do Polski:
NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Pozostałe wymagania

Inne wymagania:
  • Wykształcenie wyższe znajomosć języka rosyjskiego na poziomie c2 w mowie i piśmie Brak zakwaterowania. Oferta nie dotyczy pracy tymczasowej.
DANE PRACODAWCY

Pracodawca:
RANDSTAD POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Krótki opis działalności gospodarczej:
Nr KRAZ:
47
Adres www:

Sposób aplikowania:
bezpośrednio do pracodawcy

Adres:
Aleje Jerozolimskie 134, 02-305 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Osoba do kontaktu:
Weronika Rabiej
Numer telefonu:

Język aplikacji:
polski

Wymagane dokumenty:
Brak danych.

Sposób kontaktu / przekazania dokum.:
Preferowane formy kontaktu: e-mail