Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Asystent rodziny - Nur, mazowieckie

Data dodania: 2024-05-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0323

Miejsce pracy: Nur, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca z rodzinami z dziećmi przeżywającymi trudności w wypełnianiu funkcji opiekuńczo wychowawczych, w celu przywrócenia im zdolności do prawidłowego funkcjonowania, poprzez wzmocnienie roli i funkcji rodziny, rozwijanie umiejętności opiekuńczo-wychowawczych oraz zapewnienie bezpieczeństwa dziecku i rodzinie: szczególnie w sytuacji, gdy dziecko zostanie umieszczone poza rodziną biologiczną w celu umożliwienia mu powrót do tej rodziny.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 29 PLN
Zawód: asystent rodziny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy i zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
  • Asertywność i komunikacja w biznesie
  • empatia, cierpliwość w podejściu do specyficznego klienta - mile widziane doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej
  • Komunikatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie wyższe pedagogiczne/psychologia/socjologia/nauki o rodzinie lub praca socjalna lub wykształcenie średnie i szkolenie z zakresu pracy z dziećmi lub rodziną, a także udokumentowany co najmniej 3-letni staż pracy z dziećmi lub rodziną.
Doświadczenie zawodowe na stanowiskach: nauczyciel, psycholog, pracownik socjalny, socjolog lub 3-letni staż prący z dziećmi lub rodziną
Umiejętności: samodzielność w działaniu oraz wykazywanie własnej inicjatywy

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: 3-go Maja 55, 07-300 Ostrów Mazowiecka, powiat: ostrowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Wiktoria Nowakowska
Nr telefonu: 297453393
E-mail: pupom@post.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dokumenty potwierdzające wykształcenie i posiadanie kwalifikacji zawodowych, ewenetualny staż pracy

opublikowano: 2024-05-20
ostatnia zmiana: 2024-05-21