Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Opiekunka środowiskowa - osoba świadcząca specjalistyczne usługi opiekuńcze dla osób z zaburzeniami psychicznymi - Czemierniki, lubelskie

Data dodania: 2024-05-22
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radzyniu Podlaskim
Pracodawca: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Czemiernikach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, średnie zawodowe, średnie branżowe

Numer oferty: StPr/24/0190

Miejsce pracy: 21-306 Czemierniki, powiat: radzyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: świadczenie specjalistycznych usług opiekuńczych u osoby z zaburzeniami psychicznymi w miejscu jej zamieszkania, w szczególności: uczenie i rozwijanie umiejętności niezbędnych do samodzielnego życia, w tym kształtowanie umiejętności zaspokajania podstawowych potrzeb życiowych i umiejętności społecznego funkcjonowania, motywowanie do aktywności, leczenia i rehabilitacji, prowadzenie treningów umiejętności samoobsługi i umiejętności społecznych oraz wspieranie, także w formie asystowania w codziennych czynnościach życiowych, w szczególności takich jak samoobsługa, dbałość o higienę i wygląd, wspólne organizowanie i spędzanie czasu wolnego, korzystanie z usług różnych instytucji.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.06.2024
Data zakończenia: 31.12.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 700 PLN
Opis wynagrodzenia: 45,00 zł brutto za 1 godzinę usług
Zawód: pozostali pracownicy wsparcia rodziny, pomocy społecznej i pracy socjalnej
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
  • średnie zawodowe
  • średnie branżowe

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: 1. Posiadanie kwalifikacji do wykonywania zawodu: pracownika socjalnego, psychologa, pedagoga, logopedy, terapeuty zajęciowego, pielęgniarki, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, specjalisty w zakresie rehabilitacji medycznej, fizjoterapeuty lub innego zawodu dającego wiedzę i umiejętności pozwalające świadczyć określone specjalistyczne usługi;
2. Posiadanie co najmniej trzymiesięcznego doświadczenia zawodowego w pracy z osobami z zaburzeniami psychicznymi zdobyte w jednej z następujących jednostek:
- szpitalu psychiatrycznym;
- jednostce organizacyjnej pomocy społecznej dla osób z zaburzeniami psychicznymi;
- placówce terapii lub placówce oświatowej, do której uczęszczają dzieci z zaburzeniami rozwoju lub upośledzeniem umysłowym;
- ośrodku terapeutyczno-edukacyjno-wychowawczym;
- warsztacie terapii zajęciowej;
- innej jednostce niż wymienione w pkt 15 świadczącej specjalistyczne usługi dla osób z zaburzeniami psychicznymi.
3. Posiadanie przeszkolenia i doświadczenia w zakresie:
1) umiejętności kształtowania motywacji do akceptowanych przez otoczenie zachowań;
2) kształtowania nawyków celowej aktywności;
3) prowadzenia treningu zachowań społecznych.

W uzasadnionych przypadkach specjalistyczne usługi mogą być świadczone przez osoby, które zdobywają lub podnoszą wymagane kwalifikacje zawodowe określone w ust. 1, posiadają co najmniej roczny staż pracy w jednostkach, o których mowa w ust. 2, i mają zapewnioną możliwość konsultacji z osobami świadczącymi specjalistyczne usługi, posiadającymi wymagane kwalifikacje.

NIP: 5381268304
REGON: 002300746
Krótki opis działalności gospodarczej: Pomoc społeczna pozostała bez zakwaterowania, w tym opieka wychowawcza nad dzieckiem.
Adres: Zamkowa 21, 21-306 Czemierniki, powiat: radzyński, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Agnieszka Grochowska - Paśnik
Nr telefonu: 83 3068261
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

opublikowano: 2024-05-23
ostatnia zmiana: 2024-07-18