Data ważności ogłoszenia: 30 listopada 2024 (sobota)

Pomoc kuchenna - Kędzierzyn-Koźle, opolskie

Data dodania: 2024-05-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kędzierzynie-Koźlu
Pracodawca: ANWI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Numer oferty: StPr/24/0573

Miejsce pracy: Puszkina 1, 47-230 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pomoc przy przygotowywaniu posiłków
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 24.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pomoc kuchenna
Typ propozycji: praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wyk. zawodowe, mile widziane doświadczenie, chęć do pracy, sumienność, zaangażowanie, samodzielność, inicjatywa, komunikatywność, odpowiedzialność
Praca 5 dni w tygodniu zgodnie z grafikiem, w godz. 14-22
Pracodawca zapewnia wyrobienie książeczki sanitarno-epidemiologicznej
Możliwość pracy w niepełnym wymiarze czasu pracy, np. 1/2 etatu

NIP: 7491927453
REGON: 532333110
Krótki opis działalności gospodarczej: HOTEL-RESTAURACJA "ELEKTROWNIA DWORSKA"
Adres: Puszkina 1, 47-230 Kędzierzyn-Koźle, powiat: kędzierzyńsko-kozielski, woj: opolskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Artur Widłak
Nr telefonu: 792 210 054
E-mail: biuro@dworskaelektrownia.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Osoby zainteresowane pracą proszone są o przesłanie CV.
Kontakt telefoniczny w celu umówienia się na spotkanie.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-05-24
ostatnia zmiana: 2024-10-01