Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Starszy referent sekcja personalna (s-1) - 12 dywizjon trałowców. - Świnoujście, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-06-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Świnoujściu
Pracodawca: Komenda Portu Wojennego
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, kierunek: Administracja, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Finanse, wyższe (w tym licencjat), kierunek: Administracja, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Finanse

Numer oferty: StPr/24/0324

Miejsce pracy: Steyera 28, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca na stanowisku starszy referent w Sekcji Personalnej (S-1) - Dowództwo 12 dywizjonu trałowców.
Prowadzenie i aktualizacja księgi pojazdów kadry, wypłat gratyfikacji urlopowej i żołnierzy zawodowych korzystających z przejazdów na koszt wojska w celu odwiedzenia rodziny, realizacji wniosków o wypłatę gratyfikacji urlopowej i wniosków o zwrot kosztów odbytego przez żołnierza przejazdu w celu odwiedzenia rodziny.
Prowadzenie pomocniczej ewidencji w zakresie przyznanych jednostce limitów finansowych.
Prowadzenie ewidencji i wydawanie legitymacji uprawniających do ulgowych przejazdów środkami PKP.
Sprawdzanie pod względem merytorycznym skierowań na podróże służbowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
Opis wynagrodzenia: (2100 zł stawka zasadnicza + 20% premii) oraz dodatek za wysługę lat w zależności od stażu pracy.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pracownik do spraw osobowych
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

  • średnie zawodowe, kierunek: Administracja, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Finanse
  • wyższe (w tym licencjat), kierunek: Administracja, Zarządzanie zasobami ludzkimi, Finanse

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wykształcenie: Wyższe/średnie.
Kierunek/specjalność: Kierunek Administracja,Zarządzanie zasobami ludzkimi, Finanse.
Doświadczenie zawodowe: Wykształcenie wyższe - 2 lata pracy, średnie - 3 lata pracy.
Umejętności - uprawnienia: Umiejętności samodzielnej pracy oraz pracy w zespole osób, samodzielność, dyspozycyjność, umiejętność pracy z wykorzystaniem komputera,
Znajomość języka obcego: Nie wymagana.
Częstotliwość kontaktów z pracodawcą: Według potrzeb.
Okres zatrudnienia: umowa na okres próbny 3 miesiące.
Miejsce zgłoszenia się kandydata na rozmowę kwalifikacyjną: siedziba 12 dywizjon trałowców ul Steyera 28.
Praca w godzinach: 7:00 - 11:00

NIP: 8550005892
Krótki opis działalności gospodarczej: obrona narodowa
Adres: Steyera 28, 72-600 Świnoujście, powiat: m. Świnoujście, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Kpt mar Katarzyna POTKAŃSKA
Nr telefonu: 261 24 25 21 , 261 24 21 20
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: DOKUMENTY WYMAGANE OD KANDYDATÓW NA STANOWISKO:
1. Podanie,
2. CV- życiorys zawodowy,
3. Kopia świadetwa ukończenia szkoły średniej, lub dyplomu ukończenia studiów,
4. Kopie świadectw pracy.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, poczta

opublikowano: 2024-06-05
ostatnia zmiana: 2024-10-04