Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Opiekun - Sosnowiec, śląskie

Data dodania: 2024-06-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Sosnowcu
Pracodawca: CENTRUM USŁUG SOCJALNYCH I WSPARCIA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0515

Miejsce pracy: Szpitalna 1, 41-219 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: zakres usług świadczonych w schronisku dla osób bezdomnych, schorowanych (opieka całodobowa), praca w godzinach 8.00-20.00 (w tym przedziale godzin może wystąpić mniejsza ilość godzin) i 20.00-8.00.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 06.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
Opis wynagrodzenia: +wysługa lat+ premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: opiekun w domu pomocy społecznej*
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
Inne wymagania: WYMAGANIA KWALIFIKACYJNE NA STANOWISKU OPIEKUN w Schronisku dla bezdomnych (na podstawie art. 48 a Ustawy o pomocy społecznej):
Do wykonywania czynności w zakresie usług świadczonych w schronisku dla osób bezdomnych z usługami opiekuńczymi zatrudnia się m.in.:
opiekunów posiadających:
a) kwalifikacje do wykonywania zawodu pielęgniarki, ratownika medycznego, opiekuna w domu pomocy społecznej, opiekuna osoby starszej, asystenta osoby niepełnosprawnej, opiekunki środowiskowej, opiekuna medycznego
lub
b) co najmniej wykształcenie zasadnicze branżowe lub zasadnicze zawodowe, udokumentowane co najmniej roczne doświadczenie zawodowe polegające na świadczeniu usług opiekuńczych osobom niepełnosprawnym, przewlekle chorym lub osobom w podeszłym wieku oraz ukończone szkolenie z zakresu udzielania pierwszej pomocy.

NIP: 6442953473
REGON: 276705755
Krótki opis działalności gospodarczej: Pozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana
Adres: Karola Szymanowskiego 5A, 41-219 Sosnowiec, powiat: m. Sosnowiec, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Beata Pietranek
Nr telefonu: 32 298-93-88
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: I kontakt telefoniczny
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon

opublikowano: 2024-06-05
ostatnia zmiana: 2024-06-19