Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Specjalista/tka ds. administracyjno-prawnych - Nowy Targ, małopolskie

Data dodania: 2024-06-05
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowym Targu
Pracodawca: BLACK LION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0404

Miejsce pracy: 34-400 Nowy Targ, powiat: nowotarski, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji i dokumentów,
- Prace administracyjno – biurowe,
- Kontrola dokumentów pod względem formalno-prawnym,
- Bieżący kontakt z Klientami, kontrahentami, urzędami oraz instytucjami,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 04.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik biura
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Uprawnienia:
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu
  • dokładność, sumienność, systematyczność
  • sporządzanie pism procesowych, obsługa biura kancelarii oraz systemów informacji prawnej

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Umiejętność 2 : Umiejętność swobodnej komunikacji ustnej i pisemnej w języku polskim (również w prawnym kontekście) – warunek konieczny
Umiejętność 1 : Doskonała organizacja pracy, rzetelność, systematyczność, dbałość o szczegóły, terminowość.
Inne : - Wymagane posiadanie wykształcenia conajmniej średniego,
- Konieczne wymagane posiadania doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (w szczególności w biurach, sądach, kancelariach prawnych)
- Wymagana znajomość kwestii prawnych,
- Podstawowa znajomość oraz obsługa programu Excel,

NIP: 6762535961
REGON: 36825909800000
Adres: Pawia 9, 31-154 Kraków, powiat: m. Kraków, woj: małopolskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: inny - stona internetowa: black-lion.co/rekrutacja

opublikowano: 2024-06-05
ostatnia zmiana: 2024-10-04