Samodzielny referent sekcji planowania i programowania (praca w centrum szkolenia wojsk obrony terytorialnej) - Toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-06-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracodawca: 12 WOJSKOWY ODDZIAŁ GOSPODARCZY TORUŃ/Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej w Toruniu
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący

Numer oferty: StPr/24/0967

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: sporządzanie i analizowanie dokumentacji
w procesie szkolenia kursantów; planowanie procesu szkolenia, przygotowywanie planów zajęć
i innej dokumentacji z tego obszaru; prowadzenie ewidencji i aktualizacji dokumentacji środków
i materiałów dydaktycznych; racjonalne planowanie eksploatacji sprzętu wojskowego wykorzystywanego w procesie dydaktycznym; przygotowywanie sprawozdań oraz innych materiałów na odprawy, konferencje, itp.; udział
w opracowywaniu wewnętrznych dokumentów planistycznych; współpraca z innymi komórkami CSWOT w zakresie planowania procesu dydaktycznego.

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 0.5
Liczba godzin pracy w miesiącu: 0.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 2 368 PLN
Opis wynagrodzenia: 2.368,00 pln + 10% premii indywidualnej + dodatek za wysługę lat
Praca w Centrum Szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Pierwsza umowa na okres próbny, docelowo na czas nieokreślony
Równoważny system czasu pracy
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali pracownicy obsługi biura gdzie indziej niesklasyfikowani
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia:
  • znajomość MS OFFICE

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Inne wymagania: wykształcenie wyższe + 2 lata stażu pracy ogółem lub wykształcenie średnie + 4 lata stażu pracy ogółem, bardzo dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office, cenimy logiczne myślenie, terminowość, systematyczność, samodzielność w organizacji pracy własnej, umiejętność współpracy w zespole oraz wysoką kulturę osobistą.

NIP: 9562288838
REGON: 340901725
Adres: Sienkiewicza 37, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV proszę przesłać na adres Pracodawcy
z dopiskiem na kopercie "oferta pracy na stanowisko samodzielnego referenta SPiP"

CSWOT zastrzega sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: poczta - Miejsce wykonywania pracy: kompleksy CSWOT w mieście Toruń/Grudziądz

ostatnia zmiana: 2024-07-02