Księgowa - Bratoszewice, łódzkie

Data dodania: 2024-06-20
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zgierzu
Pracodawca: Łódzki Ośrodek Doradztwa Rolniczego z siedzibą w Bratoszewicach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0744

Miejsce pracy: Nowości 32, 95-011 Bratoszewice, powiat: zgierski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: •Prawidłowe prowadzenie zapisów operacji gospodarczych w systemie finansowo – księgowym, Kontrolę dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym
•Kontrolę prawidłowości ujęcia wszystkich transakcji w rejestrach VAT
•Współpracę przy raportowaniu do Urzędu Skarbowego (VAT, CIT) i GUS
•Aktywny udział w badaniu ksiąg przez audytorów zewnętrznych.
•Rozliczenia wyjazdów służbowych / delegacji krajowych i zagranicznych oraz rejestracja w systemie księgowym;
•Uzgadnianie sald kont bankowych z rachunkami bankowymi;
•Uzgadnianie rozliczeń z kontrahentami, pracownikami;
•Prowadzenie sprawozdawczości GUS
•Rozliczanie i uzgadnianie sald na kontach
•Udział w zamykaniu okresów sprawozdawczych oraz w przygotowywaniu rocznych sprawozdań finansowych
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: księgowy
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia:
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word)
  • komunikatywność, otwartość, umiejętność pracy w zespole
  • umiejętności analityczne oraz kreatywność

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : dodatkowe atuty: znajomość programu Raks SQL, klasyfikacji budżetowej, zasad sporządzania sprawozdań budżetowych
[Umiejętność 1] : praktyczna znajomość przepisów podatkowych (VAT,CIT)

NIP: 7331305961
REGON: 004349350
Adres: Nowości 32, 95-011 Bratoszewice, powiat: zgierski, woj: łódzkie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Halina Jasiniak
Nr telefonu: 797187088
E-mail: sekretariat@lodr-bratoszewice.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-07-03