Spawacz-monter - Toruń, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-06-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Miasta Torunia
Pracodawca: P.I.M.P. SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0980

Miejsce pracy: Długa 25/39, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Składanie Elementów zgodnie z dokumentacją techniczną
Przygotowanie elementów i powierzchni do spawania
Wykonywanie spawów zgodnie z rysunkami technicznymi i specyfikacjami
Kontrola własna pod względem spawanych elementów
Utrzymywanie czystości i porządku na stanowisku pracy
Dbałość o narzędzia pracy
Współpraca z pozostałym zespołem produkcyjnym
Przestrzeganie procedur bezpieczeństwa i zasad higieny pracy
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 24.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 250 do 5 400 PLN
Opis wynagrodzenia: Docelowo zatrudnienie na czas nieokreślony
praca w godz. 6.00-14.00
Wynagrodzenie brutto: 4250-5400 zł+ premia
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: spawacz
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania:
Aktualne certyfikaty spawalnicze MIG/MAG
Doświadczenie w pracy na wyżej wymienionym stanowisku minimum 1 rok
Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego i jego interpretowania
Podstawowa znajomość procesów obróbki metalu, takich jak: szlifowanie, cięcie, wiercenie
Zdolność do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole
Dokładność i precyzja w wykonywaniu spawów
Odpowiedzialność, solidność i zaangażowanie w wykonywaną pracę
Staranność

NIP: 9562371901
REGON: 52036224900000
Adres: Długa 25/39, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 721115650
E-mail: biuro@pimp.com.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: cv należy wysłać na adres: biuro@pimp.com.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-06-28