Data ważności ogłoszenia: 30 września 2024 (poniedziałek)

Geodeta/asystent geodety - Kielce, świętokrzyskie

Data dodania: 2024-06-24
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Kielcach
Pracodawca: MATEUSZ ZIĘBA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0848

Miejsce pracy: Biskupa Czesława Kaczmarka 6/10, 25-022 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Firma Przedsiębiorstwo Projektowo-Usługowe "AREA" prowadząca obsługę geodezyjno-geologiczną kopalń odkrywkowych poszukuje osoby do pracy.

Zakres obowiązków:

- uczestniczenie w pomiarach geodezyjnych (głównie w okresie zimowym),
- opracowywanie wyników pomiarów i tworzenie map,
- pomoc w sporządzaniu dokumentacji projektowej na potrzeby kopalń.

Oferujemy:
- pracę bez delegacji, w godzinach 7:30-15:30 w biurze w Kielcach,
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia oraz doświadczenia zawodowego,
- kwartalne premie uznaniowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: inżynier geodeta - geodezja górnicza
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Dodatkowym atutem będą uprawnienia geodezyjne zakres 1 i/lub uprawnienia na drona NSTS-01
[Umiejętność 1] : Obsługa sprzętu geodezyjnego i biurowego, prawo jazdy kat. B, mile widziana znajomość programów GeoMap, Agisoft, Winkalk

Adres: Żeromskiego 13/8, 25-369 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Ewa Stańczyk
Nr telefonu: 41 362 14 48
E-mail: kp.area@gmail.com
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: e-mail

opublikowano: 2024-06-24
ostatnia zmiana: 2024-07-10