Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Sztauer - Gdynia, pomorskie

Data dodania: 2024-06-25
Dodane przez: MBP Gdańsk
Pracodawca: kontakt przez OHP

Numer oferty: 314145

Miejsce pracy: Gdynia, powiat: m. Gdynia, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: przeładunek towarów masowych ; przeładunek kontenerów w relacjach burtowych, placowych i magazynowych
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 30
Opis wynagrodzenia: za godz.
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: sztauer-trymer
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Pozostałe wymagania

Uprawnienia:
  • mile widziane uprawnienia hakowo - lukowe (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 1)
Szczegóły dotyczące uprawnień::
  • mile widziane uprawnienia hakowo - lukowe, staż wymagania:0.01
Inne wymagania: • doświadczenie w portowych pracach przeładunkowych ( wymaganie mile widziane)
• duża dyspozycyjność, ze względu na zmianowy charakter pracy

Krótki opis działalności gospodarczej: 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
Nr KRAZ: 10017
Sposób aplikowania: kontakt przez OHP
Adres: Księdza Miszewskiego 12/13, 80-239 Gdańsk, powiat: m. Gdańsk, woj: pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 451052572
E-mail: mbp.gdansk@pomorska.ohp.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-06-25
ostatnia zmiana: 2024-09-27