Operator pras hydraulicznych i maszyn blacharskich - Nowa Sól, lubuskie

Data dodania: 2024-06-25
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Nowej Soli
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0225

Miejsce pracy: Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Składanie elementów blacharskich. Lutowanie elementów blacharskich. Obsługa maszyn m.in. zaginarki automatycznej, przewijarki do blachy - bulimo, maszyny do rynien, lutownicy ręcznej itp. Praca stojąca wymagająca przenoszenia ciężkich detali (praca ciężka).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 28.06.2024
Data zakończenia: 28.06.2027
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pozostali operatorzy maszyn i urządzeń do produkcji i przetwórstwa metali
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane min. 1 miesięczne doświadczenie na podobnym stanowisku. Umiejętność obsługi maszyn : prasy hydarulicznej, maszyny do rynien, lutownicy ręcznej itd. Umiejętność rozróżniania rodzaju i grubości blach.
Brak przeciwskazań do pracy ciężkiej wymagajacej dźwigania oraz do pracy w pozycji wymuszonej.
Pracodawca nie bierze pod uwagę byłych pracowników firmy oraz osób z poprzednich rekrutacji.

Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Staszica 1c, 67-100 Nowa Sól, powiat: nowosolski, woj: lubuskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Marek Sulikowski
Nr telefonu: 683880343
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Cv+ skierowanie dla zarejestrowanych

ostatnia zmiana: 2024-07-04