Główny specjalista ds. planowania przestrzennego w wydziale architektury w urzędzie miasta wodzisławia śląskiego - Wodzisław Śląski, śląskie

Data dodania: 2024-06-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Wodzisławiu Śląskim
Pracodawca: Urząd Miasta w Wodzisławiu Śląskim
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/0613

Miejsce pracy: Bogumińska 4b, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: wykonywanie czynności związanych z opracowaniem i przygotowaniem do uchwalenia
studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania przestrzennego oraz planów
miejscowych i planu ogólnego,
prowadzenie procedur formalnoprawnych w zakresie prac planistycznych,
zlecanie opracowań prognoz oddziaływania na środowisko w sferze planowania
przestrzennego,
opracowanie prognoz skutków finansowych w sferze planowania przestrzennego,
opiniowanie i interpretacja zapisów studium uwarunkowań i kierunków zagospodarowania
przestrzennego oraz planów miejscowych i planu ogólnego,
sprawdzanie zgodności wnioskowanych inwestycji z zapisami miejscowych planów
zagospodarowania przestrzennego i przygotowywanie stosownych opinii i zaświadczeń,
sporządzanie projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji inwestycji celu publicznego oraz
ustaleniu warunków zabudowy w odniesieniu do innych inwestycji,
przygotowywanie informacji dotyczących przeznaczenia terenów w planach
zagospodarowania przestrzennego miasta Wodzisławia Śląskiego wypisy, wyrysy,
informacje,
przygotowywanie informacji dotyczących przeznaczenia terenów w studium uwarunkowań i
kierunków zagospodarowania przestrzennego miasta Wodzisławia Śląskiego wypisy,
wyrysy, informacje,
realizacja pozostałych zadań wynikających z ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i
zagospodarowaniu przestrzennym, przepisów wykonawczych do ustawy i aktów
powiązanych,
prowadzenie spraw w formie papierowej i elektronicznej,
informacje,
inicjowanie i przeprowadzanie konkursów urbanistyczno-architektonicznych dla inwestycji
miejskich w celu wyłonienia najlepszych rozwiązań,
przygotowanie obwieszczeń Prezydenta,
tworzenie, aktualizacja i ewidencja wewnętrznych aktów normatywnych,
wykonywanie zadań związanych z ustawą o dostępie do informacji publicznej,
współpraca z organami kontroli zewnętrznej,
prowadzenie sprawozdawczości statystycznej Urzędu,
prowadzenie sprawozdawczości pozastatystycznej i pozafinansowej,
sporządzanie informacji i sprawozdań wewnętrznych,
przygotowywanie dokumentacji związanej z trwałością projektu dofinansowanego ze
środków publicznych realizowanego przez Urząd.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 15.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: ttps://bip.wodzislaw-slaski.pl/bipkod/015
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: architekt
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: 1.posiadać wykształcenie wyższe techniczne: architektura i urbanistyka lub architektura,
2. posiadać 4 lata stażu pracy,
3. pożądany staż pracy w administracji państwowej lub samorządowej,
4. pożądane doświadczenie w opracowaniach urbanistycznych,
5. cieszyć się nieposzlakowaną opinią,
6. posiadać pełną zdolność do czynności prawnych oraz korzystać z pełni praw publicznych,
7. nie być skazanym prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z
oskarżenia publicznego lub umyślne przestępstwo skarbowe,
8. posiadać znajomość ustawy o samorządzie gminnym,
9. posiadać znajomość ustawy kodeks postępowania administracyjnego,
10.posiadać znajomość ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym,
11.posiadać znajomość Rozporządzenia w sprawie zakresu miejscowego planu
zagospodarowania przestrzennego,
12.posiadać znajomość Rozporządzenie w sprawie zakresu studium uwarunkowań i kierunków
13.posiadać znajomość ustawy o gospodarce nieruchomościami,
14.posiadać znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych,
15.posiadać uprawnienia w zakresie urbanistycznym uzyskane w jednym z trybów wskazanych
w art. 5 ustawy z dnia 27.03.2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym,
16.pożądana obsługa oprogramowania systemów informacji przestrzennej,
17.pożądana obsługa programów do sporządzania opracowań urbanistycznych

NIP: 6472545098
REGON: 000526883
Krótki opis działalności gospodarczej: Samorząd terytorialny.
Adres www: https://bip.gmwodzislawsl.finn.pl/bipkod/015
Adres: Bogumińska 4b, 44-300 Wodzisław Śląski, powiat: wodzisławski, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Siwek
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: https://bip.wodzislaw-slaski.pl/bipkod/015
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, poczta

ostatnia zmiana: 2024-07-05