Wychowawca (nr 1380) - Kruszwica, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-06-26
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Pracodawca: MŁODZIEŻOWY OŚRODEK WYCHOWAWCZY DLA DZIEWCZĄT
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Numer oferty: StPr/24/1380

Miejsce pracy: Kujawska 20, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Praca z dziećmi z niedostosowaniem społecznym oraz niepełnosprawnością intelektualną
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Data zakończenia: 31.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 4 908 PLN
Opis wynagrodzenia: uzależnione od stopnia awansu zawodowego
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: pedagog specjalny
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: poziom wykształcenia
1) studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, w zakresie resocjalizacji lub socjoterapii, oraz posiada
przygotowanie pedagogiczne lub
2) studia drugiego stopnia lub jednolite studia magisterskie, na dowolnym kierunku (specjalności), i studia pierwszego
stopnia, studia drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe lub kurs kwalifikacyjny, w zakresie resocjalizacji lub socjoterapii, oraz posiada przygotowanie pedagogiczne, lub
3) zakład kształcenia nauczycieli w specjalności resocjalizacja lub socjoterapia, lub
4) zakład kształcenia nauczycieli w dowolnej specjalności
i kurs kwalifikacyjny w zakresie resocjalizacji lub socjoterapii

Ponadto
studia pierwszego stopnia, studia drugiego stopnia, jednolite studia magisterskie, studia podyplomowe, zakład kształcenia nauczycieli lub kurs kwalifikacyjny, w zakresie nadającym kwalifikacje do pracy z dziećmi
i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną, doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi i młodzieżą, w tym młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną, komunikatywność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, praca z zespole, obsługa programów MS Office, znajomość j. obcego (poziom znajomości) w stopniu komunikatywnym

NIP: 5562666818
REGON: 340482702
Adres: Kujawska 20, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt osobisty - miejsce i godziny przyjęcia kandydatów
ul. Kujawska 20, 88-153 Kruszwica od godz. 8:00 do 14:00

Dokumenty aplikacyjne:
1.List motywacyjny
2.CV z opisem przebiegu pracy zawodowej
3. Kserokopie świadectw pracy
4. Kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe
5. Oświadczenie o niekaralności i wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016r. poz. 922
z późn. zm.)
6. Inne dokumenty o posiadanych kwalifikacjach i umiejętnościach
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście

ostatnia zmiana: 2024-07-05