Stażysta w służbie przygotowawczej, stanowisko docelowe: starszy ratownik-kierowca - Ryki, lubelskie

Data dodania: 2024-06-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Rykach
Pracodawca: Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej Rykach
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0400

Miejsce pracy: LUBELSKA 8B, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Ponoszenie odpowiedzialności za właściwy stan techniczny przydzielonego sprzętu w czasie służby (obsługa, konserwacja),
- Dbanie o urządzenia warsztatowe i narzędzia pracy,
- W czasie akcji lub ćwiczeń wykonywanie rozkazów dowódcy zastępu,
- Zgłaszanie potrzeb przełożonemu w sprawie zakupu niezbędnych części do naprawy przydzielonego sprzętu,
- Dopilnowanie terminów przeglądów i badań technicznych przydzielonego sprzętu,
- Pogłębianie wiadomości fachowych poprzez branie udziału w szkoleniu doskonalącym i kursowym.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 01.10.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 do 6 000 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: strażak
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Prawo jazdy kat. C

Pozostałe wymagania

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Inne wymagania: Wymagane dokumenty dotyczące naboru należy składać w zamkniętej kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem kandydata, z dopiskiem "Nabór do służby nr 3.2024 w KP PSP w Rykach":
- osobiście w sekretariacie Komendy Powiatowej PSP w Rykach przy ul. Lubelskiej 8B w dni robocze od poniedziału do piątku w godzinach 7.30-15.30 od dnia 27 czerwca 2024 r. do 11 lipca 2024 r.
- listownie na adres Komenda Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Rykach, ul. Lubelska 8B, 08-500 Ryki z dopiskiem "Nabór do służby nr 3.2024 w KP PSP w Rykach" (decyduje data wpływu a nie data stempla pocztowego).
Ogłoszenie o naborze wraz z załącznikami dostępne jest pod linkiem:

NIP: 7162275788
REGON: 431029381
Adres: LUBELSKA 8B, 08-500 Ryki, powiat: rycki, woj: lubelskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Jarosław Lasek
Nr telefonu: (81) 865-20-20
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: komplet dokumentów wymieniony w ogłoszeniu o naborze na stronie internetowej:

ostatnia zmiana: 2024-07-02