Strażnik psr (nr 1389) - Kruszwica, kujawsko-pomorskie

Data dodania: 2024-06-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu
Pracodawca: Państwowa Straż Rybacka Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Bydgoszczy

Numer oferty: StPr/24/1389

Miejsce pracy: Wodna 9, 88-150 Kruszwica, powiat: inowrocławski, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Kontrola przestrzegania przepisów ustawy z 18 kwietnia 1985 r. o rybactwie śródlądowym oraz przepisów wydanych na jej podstawie. Warunki oraz obowiązki pracy - praca w terenie - patrolowanie powierzchniowych wód śródlądowych przy użyciu łodzi motorowej oraz terenów przywodnych przy wykorzystaniu samochodu oraz pieszo w systemie zmianowym równoważnym do 12 godz/dobę również w niedzielę i święta oraz w dni ustawowo wolne od pracy z zachowaniem norm kodeksu pracy - zlecone czynności biurowe - praca przy komputerze - dodatkowe pełnienie obowiązku kierowcy samochodu slużbowego, ster motorzysty łodzi motorowej oraz operatora dron -praca z bronią palną krótką i sygnałową orz środkami przymusu bezpośredniego, umowa na 12 m-cy, miejsce wykonywania pracy: teren siedziby.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.08.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 538 PLN
Opis wynagrodzenia: +dodatek stażowy, czas pracy równoważny (do 12 godz. na dobę)
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: strażnik rybacki
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania pożądane

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: obywatel polski, ukończone 18 lat życia, pełna zdolnośc do czynności prawnych, korzystanie z pełni praw publicznych, wykształcenie min. zasadnicze zawodowe, czynne prawo jazdy kat. B, obsługa programów Office oraz obsługa komputera, znajomośc przepisów prawnych dot. rybactwa i funkcjonowania PSR, umiejętnośc pływania potwierdzona kartą pływacką lub przez WOPR, posiadanie stanu zdrowia pozwalającego na zatrudnienie na stanowisku strażnika, nieskazitelny charakter

NIP: 5542278912
REGON: 092463429
Adres: Aleje Kardynała Wyszyńskiego 54, 85-620 Bydgoszcz, powiat: m. Bydgoszcz, woj: kujawsko-pomorskie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 52 341 38 57
E-mail: biuro.psr@bydgoszcz.uw.gov.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: kontakt z pracodawcą pod nr tel. 52 341 38 57, dokumenty aplikacyjne można przesłać na e-mail biuro.psr@bydgoszcz.uw.gov.pl
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-07-02