Portier - Katowice, śląskie

Data dodania: 2024-06-27
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Katowicach
Pracodawca: "DOM LEKARZA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/1592

Miejsce pracy: Grażyńskiego 49a, 40-126 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - Obsługa portierni i systemu monitoringu budynku, nadzór nad bezpieczeństwem budynku, współpraca z działem administracji, obsługa sal szkoleniowych, współpraca z restauracją.
- Zlecenie wykonywane w godzinach: 6:00-14:00, 14:00-22:00 - według harmonogramu. Zlecenie wykonywane również w soboty, niedziele, święta.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 28,1 PLN
Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie: 28,10 zł/brutto/godzina. Praca na umowę zlecenie na 1 rok, z możliwością podpisania kolejnej umowy. Docelowo praca na stałe.
Zawód: portier
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Uprawnienia:
  • Komunikatywność
  • dyspozycyjność, punktualność, rzetelność, odpowiedzialność
  • Umiejętność pracy indywidualnej oraz w zespole

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagane wykształcenie min. zawodowe, mile widziane wykształcenie średnie. Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku.

NIP: 6340132525
REGON: 271570670
Krótki opis działalności gospodarczej: RESTAURACJE I INNE STAŁE PLACÓWKI GASTRONOMICZNE. POZOSTAŁY TRANSPORT LĄDOWY PASAŻERSKI, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANY.
Adres: 40-126 Katowice, powiat: m. Katowice, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Karolina Kopocz Edyta Grażyńska
Nr telefonu: 789-114-937, 32-60-44-291, 32-60-44-290, 32-60-44-271
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV - Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 789-114-937, 32-60-44-291, 32-60-44-290, 32-60-44-271) w godzinach 8:00-15:00
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, Termin: Kontakt WYŁĄCZNIE telefoniczny (Tel. 789-114-937, 32-60-44-291, 32-60-44-290, 32-60-44-271), Godziny : 8:00-15:00

ostatnia zmiana: 2024-07-02