Instruktor świetlicy nadarzyńskiego ośrodka kultury w wolicy - Wolica, mazowieckie

Data dodania: 2024-07-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: Nadarzyński Ośrodek Kultury
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Numer oferty: StPr/24/0832

Miejsce pracy: Złotego Kłosa 6, 05-830 Wolica, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Pobudzanie aktywności kulturotwórczej społeczności lokalnej, promocja kultury lokalnej i jej twórców, wprowadzanie innowacyjnych form działania- warsztaty happeningi, akcje społeczne, projekty edukacyjne, międzypokoleniowe, prowadzenie edukacji kulturalnej w szczególności skierowanej do dzieci i młodzieży, przygotowanie merytoryczne i prowadzenie imprez, akcji (ferie i wakacje), prowadzenie stałych i okazjonalnych warsztatów z zakresu aktywności kulturalnej dla wszystkich grup wiekowych, przygotowywanie informacji dot. działalności świetlicy na potrzeby promocji w mediach, prowadzenie Facebooka świetlicy, dbanie o porządek w pomieszczeniach i wokół budynków świetlic, dbanie o urządzenia i sprzęt znajdujący się w świetlicy i na jej terenie. Praca 10-15 godzin tygodniowo, na umowę zlecenie, godziny pracy do uzgodnienia. Wynagrodzenie brutto 35 zł/ godzinę. Praca w Wolicy od 01.09.2024 r.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 35 PLN
Zawód: animator rekreacji i organizacji czasu wolnego
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia - min. średnie. Wymagane zaangażowanie w wykonywaną pracę, umiejętność pracy w zespole, dyspozycyjność, asertywność, elastyczność, kreatywność, poczucie humoru, otwartość, umiejętność przyjmowania informacji zwrotnej, punktualność, odpowiedzialność i rzetelność. Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

NIP: 5342089224
REGON: 016171663
Krótki opis działalności gospodarczej: Kultura
Adres: Pl. Poniatowskiego 42, 05-830 Nadarzyn, powiat: pruszkowski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Anna Januszewska
Nr telefonu: 22 729 89 15
E-mail: anna.januszewska@nok.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-07-05