Data ważności ogłoszenia: 31 grudnia 2024 (wtorek)

Mechanik precyzyjny - Koszalin, zachodniopomorskie

Data dodania: 2024-07-01
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Koszalinie
Pracodawca: MATSIM spółka z ograniczoną działalnością
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1266

Miejsce pracy: Szczecińska 61b, 75-122 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Przygotowywanie elementów do montażu (czyszczenie, gratowania, gwintowanie itp.).
Kompleksowy montaż podzespołów oraz maszyn i urządzeń.
Montaż układów pneumatyki.
Udział w uruchomieniu oraz testach rozruchowych.
Serwis budowanych maszyn.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 168.0
Data rozpoczęcia: 01.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 5 500 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mechanik precyzyjny*
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • czytanie rysunku technicznego
  • instalowanie urządzeń
  • biegła obsługa komputera z obsługą internetu

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: doświadczenie zawodowe przy montażu maszyn, urządzeń lub precyzyjnych narzędzi, w tym pomiarowych, umiejętność i nawyk czytania dokumentacji technicznej komponentów handlowych,
Informacje od pracodawcy " Jako MATSIM projektujemy i budujemy układy automatyzacji oraz roboty przemysłowe. Tworzymy innowacje oraz nowatorskie konstrukcje. Do ich tworzenia, potrzeba pasji, zaangażowania oraz ogromnych pokładów pokory i cierpliwości. Aby móc się dalej rozwijać, potrzebujemy wzmocnić nasz zespół. Szukamy pasjonata/pasjonatki, mechanika o wysokiej kulturze technicznej, odpowiedzialnego"
oferta skierowana również do obywateli Ukrainy ( wymagana znajomość j. polskiego: w mowie i w piśmie: C1 - zaawansowany )

NIP: 6692556856
REGON: 385894559
Adres: 75-037 Koszalin, powiat: m. Koszalin, woj: zachodniopomorskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Rafał Gryglicki
Nr telefonu: 603706191
E-mail: rafal.gryglicki@matsim.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: dodatkowe informacje: praca w godz. 7:00 -15:00, pierwsza umowa na okres próbny 3 miesiące z możliwością przedłużenia docelowa na czas nieokreślony
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

opublikowano: 2024-07-01
ostatnia zmiana: 2024-08-26