Mistrz produkcji - Zabrze, śląskie

Data dodania: 2024-07-02
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Zabrzu
Pracodawca: kontakt przez PUP
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie zawodowe, inne

Numer oferty: StPr/24/0727

Miejsce pracy: Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: bieżące harmonogramowanie produkcji oraz planowanie pracy dla podległych pracowników w podziale na stanowiska/brygady zgodnie z planami produkcji, realizowanie zadań produkcyjnych zgodnie z obowiązującymi procedurami oraz dokumentacją technologiczną, wdrażanie rozwiązań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów i efektywności procesów produkcyjnych, kontrolowanie i zapewnienie ciągłości procesu produkcyjnego oraz niezwłoczne reagowanie na jego zakłócenia, nadzór nad pracą podległych pracowników, delegowanie zadań wg kwalifikacji pracowników, terminowość realizacji zadań, kontrola kosztów i wymagań jakościowych.
Praca na 2 zmiany (6.00-14.00, 14.00-22.00).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Data rozpoczęcia: 02.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
Opis wynagrodzenia: od 6000zł brutto
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: mistrz produkcji w przemyśle metalurgicznym
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, inne
Uprawnienia:
  • Rysunek techniczny

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: wykształcenie średnie techniczne, mile widziane wyższe techniczne, wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne konieczne do zarządzania zespołem, dobra znajomość procesu montażu, spawania konstrukcji stalowych oraz dobra znajomość procesu obróbki mechanicznej, bardzo dobra znajomość rysunku technicznego, mile widaiana znajomość obróbki CAM, mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej, komunikatywna zjomość jednego z języków: angielski bądź niemiecki

Krótki opis działalności gospodarczej: www.huta.zabrze.pl
Firma oferuje: maszyny i urządzenia hutnicze; urządzenia dźwigowe i transportowe; maszyny, urządzenia i osprzęt koksowniczy; maszyny i urządzenia dla przemysłu energetycznego, chemicznego i ochrony środowiska; konstrukcje stalowe, itp.
Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
Adres: Pl. Krakowski 9, 41-800 Zabrze, powiat: m. Zabrze, woj: śląskie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Doradca klienta
Nr telefonu: 32 277 90 14
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV PRZESŁAĆ NA ADRES E-MAIL: rekrutacje@hutazabrze.com.pl

ostatnia zmiana: 2024-07-05