134 - zastępca kierownika sekcji mycia i dezynfekcji - Pionki, mazowieckie

Data dodania: 2024-07-03
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Radomiu
Pracodawca: KPS FOOD SP. Z O. O.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie branżowe
Znajomość języków: angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/1320

Miejsce pracy: ZAKŁADOWA 7, 26-670 Pionki, powiat: radomski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Zadania:
1.utrzymanie czystości i higieny w obszarze uboju, rozbioru i pakowania mięsa drobiowego w celu zapewnienia ciągłości procesu technologicznego oraz bezpieczeństwa produktu finalnego zgodnie z procedurami obowiązującymi w firmie
2.planowanie, organizowanie, koordynowanie i nadzorowanie pracy zespołu sekcji mycia i dezynfekcji w zakładzie drobiarskim
3.przygotowywanie harmonogramów mycia i dezynfekcji
4.planowanie zużycia zasobów do realizacji procesu
5.planowanie pracy w podległym obszarze
6.zapewnienie dostępności preparatów oraz sprawnego sprzętu do mycia i dezynfekcji
7.szkolenie pracowników z zasad higieny i bezpiecznego prowadzenia prac mycia i dezynfekcji
8.realizacja procesów mycia i dezynfekcji zgodnie z przyjętym harmonogramem
9.osobiste wykonywanie czynności mycia
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierownik produkcji w przemyśle
Typ propozycji: praca stała, praca w wolne dni
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • średnie branżowe
Znajomość języków:
  • angielski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia:
  • książeczka zdrowia dla celów sanitarno-epidemiologicznych
  • obsługa komputera MS Office
  • prawo jazdy kat B

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: [Umiejętność 2] : przeciętnie pięć dni w tygodniu, na jedną zmianę popołudniowo – wieczorną w dniach poniedziałek-piątek oraz w co drugą sobotę;
[Umiejętność 1] : roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku; mile widziane doświadczenie w zakładzie spożywczym w grupie myjącej; gotowość do pracy
[Inne] : Oferujemy:
1.ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej, dużej i dynamicznie rozwijającej się firmie w Radomiu
2.terminowo wypłacane wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz doświadczenia zawodowego
3.system motywacyjny
4.przyjazną atmosferę oraz indywidualne podejście
5.bardzo dobre warunki pracy w oparciu o nowoczesne w skali światowej rozwiązania techniczne

NIP: 7962968760
REGON: 362104727
Adres: ZAKŁADOWA 7, 26-670 Pionki, powiat: radomski, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Dorota Stępień
Nr telefonu: 722 220 055
E-mail: d.stepien@kpspionki.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Brak danych.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-07-05