Promotor/sprzedawca prestiżowej marki k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-07-04
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: MODUS SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/07865

Miejsce pracy: Zamieniecka 80/501, 04-158 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków:
Promowanie i sprzedaż wyrobów tytoniowych, prezentacja produktu. Głównym zadaniem Ambasadora jest kreowanie pozytywnego wizerunku i sprzedaż, zarówno w punktach sprzedaży, jak i swoim otoczeniu, a także nawiązywanie relacji z konsumentami.
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług
Liczba godzin pracy w miesiącu: 100.0
Data rozpoczęcia: 04.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 32 do 68 PLN
Opis wynagrodzenia: - praca dla Klienta w oparciu o umowę zlecenie z Modus Sp. z o.o. Sp. Kom;
- atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa + bonus);
- profesjonalne szkolenia z obszaru sprzedaży i efektywnej komunikacji z konsumentem;
- praca w młodym, zgranym zespole;
- praca z rozpoznawalnymi markami w Polsce i na świecie;
- narzędzia niezbędne do pracy iPad wraz z Internetem, uniform;
- możliwość korzystania z benefitów pozapłacowych oferowanych przez Modus Sp. z o.o. Sp. Kom. jak karta Multisport, opieka w LuxMed, ubezpieczenia grupowe;
- dla najlepszych możliwość rozwoju w strukturach Klienta;
Zawód: pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Pozostali sprzedawcy sklepowi (ekspedienci)
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Praca w godzinach: dyspozycyjność 4-5 dni w tygodniu (poniedziałek-piątek), min.100 h w miesiącu, praca w tygodniu w puntach Retail.

Wymagania:
- wykształcenie: średnie ogólnokształcące;
- mile widziany status studenta;
- dyspozycyjność;
- łatwość w nawiązywaniu kontaktów oraz umiejętność budowania relacji;
- umiejętność prezentacji i komunikatywność;
- znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym będzie dodatkowym atutem;
- doświadczenie w pracy w branży wyrobów regulowanych lub pokrewnych mile widziane;
- umiejętność sprzedaży;
- komunikatywna znajomość języka polskiego;

Zgłoszenia: E-mail: aplikuj@modus.waw.pl oraz tel.602 688 988

NIP: 7010410482
REGON: 147080396
Adres: Zamieniecka 80/501, 04-158 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 602 688 988
E-mail: aplikuj@modus.waw.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą.
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-07-05