Szlifierz/polernik - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-07-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: ANMARK B. KRYŃSKA I WSPÓLNICY SPÓŁKA JAWNA
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: zasadnicze zawodowe

Numer oferty: StPr/24/0851

Miejsce pracy: Na Krańcu 5, 02-482 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Szlifowanie i polerowanie mosiądzu. Dbanie o stanowisko pracy. Sumienne wykonywanie poleceń brygadzisty. Praca 5 dni w tygodniu, w godzinach 7:00-15:00. Wynagrodzenie miesięczne brutto: 4600 zł.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 03.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 600 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką godzinową
Zawód: pozostali szlifierze narzędzi i polerowacze metali
Typ propozycji: praca stała
Zatrudnienie od zaraz: TAK

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia- zawodowe. Minimum 6 miesięcy stażu pracy na stanowisku. Wymagana umiejętność obsługi polerek i maszyn. Oferta przeznaczona zarówno dla osób pełnosprawnych, jak i dla osób posiadających orzeczenie o stopniu niepełnosprawności.

NIP: 5340003402
REGON: 012698994
Krótki opis działalności gospodarczej: Produkcja zamków i zawiasów
Adres: Na Krańcu 5, 02-482 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Mariusz Mieszczakowski
Nr telefonu: 600 322 102
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, Godziny : 07:00-15:00

ostatnia zmiana: 2024-07-05