Nauczyciel wychowania przedszkolnego k/m - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-07-04
Dodane przez: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Pracodawca: Przedszkole nr 308 " Krasnala Hałabały"
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Znajomość języków: polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Numer oferty: StPr/24/07870

Miejsce pracy: Władysława Reymonta 8a, 01-842 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: - dbanie o bezpieczeństwo dzieci
- organizowanie i prowadzenie procesu opiekuńczo - wychowawczo
dydaktycznego w oparciu o podstawę programową
- tworzenie warunków wspomagających rozwój dziecka
- dostosowywanie metody do potrzeb dzieci i grupy przedszkolnej
- praca zespołowo
- prowadzenie dokumentacji pedagogicznej zgodnie z
obowiązującymi przepisami
- prowadzenie obserwacji pedagogicznych i innych adekwatne do zajmowanego stanowiska
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Data zakończenia: 31.08.2025
Wynagrodzenie brutto: od 5 175 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: nauczyciel przedszkola
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Zawody:
  • Nauczyciel przedszkola
Wykształcenie:
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne
Znajomość języków:
  • polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Wymagania: wykształcenie wyższe pedagogiczne, miesiąc doświadczenia zawodowego, komunikatywna znajomość j. polskiego.
Miejsce pracy: Al. Reymonta 8a (Bielany).
Godziny pracy: 7.00-12.00; 12.00-17.00.
Zgłoszenia: tel.: 22 663 92 17 e-mail: P308@eduwarszawa.pl, osobiście.

NIP: 1180474839
REGON: 012524515
Adres: Władysława Reymonta 8a, 01-842 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Nr telefonu: 22 663 92 17
E-mail: P308@eduwarszawa.pl
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: Po uzgodnieniu z pracodawcą
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

ostatnia zmiana: 2024-07-05