Kierowca autobusu/ dofinansowanie kursu - Warszawa, mazowieckie

Data dodania: 2024-07-04
Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Pruszkowie
Pracodawca: Miejskie Zakłady Autobusowe Sp. z o.o.
Wymagania niezbędne:
Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Numer oferty: StPr/24/0856

Miejsce pracy: 01-710 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Zakres obowiązków: Bezpieczny przewóz pasażerów. Prowadzenie autobusu zgodnie z rozkładem jazdy i trasą określoną przez dyspozytora. Zapewnienie bezpieczeństwa pasażerom podczas podróży, przestrzeganie przepisów drogowych oraz zasad BHP. Współpraca z dyspozytorem w przypadku zmian w trasie, awarii pojazdu czy problemów z pasażerami. W przypadku umowy o pracę- praca w systemie równoważnym według określonego grafiku. Zmiana A, zmiana B. W przypadku umowy zlecenia- godziny pracy ustalane indywidualnie. Praca na terenie Warszawy i okolic (I i II strefa). Wynagrodzenie i inne benefity:
UMOWA O PRACĘ- 7 300 zł brutto (w tym: podstawa 6 200 zł brutto, premia regulaminowa 300 zł brutto, premia motywacyjna 800 zł brutto);
- premie, nagrody, dodatki oraz inne składniki wynagrodzenia wynikające z Kodeksu pracy i Regulaminu Wynagradzania (np. dodatki za pracę w godz. nadliczbowych, przerywany czas pracy, pracę w porze nocnej, specjalny dodatek świąteczny);
- bilet komunikacji miejskiej dla pracownika i jego dzieci w obrębie 2 stref;
- pakiet świadczeń socjalnych również dla rodziny m.in. dofinansowanie do kolonii, obozów, wycieczek, wczasów;
- możliwość grupowego ubezpieczenia na życie oraz wykupienia pakietu prywatnej opieki medycznej
- dofinansowanie karty sportowej;
- wsparcie Patrona w pierwszych dniach pracy;
- bezpłatny parking dla pracowników;
- możliwość zakwaterowania.
UMOWA ZLECENIA:
- od 45 zł brutto/h (od poniedziałku do piątku), 55 zł brutto/h (weekendy i święta).
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1.0
Liczba godzin pracy w miesiącu: 160.0
Data rozpoczęcia: 26.07.2024
Wynagrodzenie brutto: od 7 300 PLN
System wynagradzania: Czasowy ze stawką miesięczną
Zawód: kierowca autobusu
Zatrudnienie od zaraz: NIE

WYMAGANIA

Wymagania konieczne

Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe

Pozostałe wymagania

Inne wymagania: Poziom wykształcenia- niewymagane.
Wymagania:
-prawo jazdy kat. D (w przypadku braku prawa jazdy kat. D istnieje możliwość sfinansowania uprawnień przez pracodawcę, za maksymalnie 96 zł pod warunkiem przepracowania w Spółce nieprzerwanie 2 lat po ukończeniu kursu w pełnym wymiarze czasu pracy na stanowisku kierowcy autobusu);
- świadectwo kwalifikacji zawodowej w zakresie przewozu osób;
- orzeczenie psychologiczne (art. 39 ustawy o transporcie drogowym);
- informacja z KRK o braku zakazu wykonywania zawodu kierowcy.

NIP: 5252256730
REGON: 015314853
Krótki opis działalności gospodarczej: 80 80
Adres: Włościańska 52, 01-710 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie Zobacz na mapie
Osoba do kontaktu: Bartłomiej Nowak
Nr telefonu: 22 568 77 65
Język aplikacji: polski
Wymagane dokumenty: CV lub skierowanie
Sposób przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, inny - GIEŁDA PRACY Centrum Kultury i Sportu w Pruszkowie pod Halą ZNICZ 25.07.2024 r.godz. 10:00-14:00

ostatnia zmiana: 2024-07-05